ß
Cea de-a treia zi Survivor România 2025 începe cu un moment neașteptat în tabăra băieților! Cristian Marinescu s-a acomodat mai bine cu jungla, motiv pentru care a decis să își expună „bărbăția” în fața celorlalți coechipieri.
Gallery
VEZI MOMENTUL ÎN CARE CRISTIAN MARINESCU RĂMÂNE COMPLET DEZBRĂCAT ÎN VIDEOCLIPUL DE MAI SUS
La testimonial, el și-a explicat gestul:
„Domnul Marinescu a stat gol în fața focului pentru că ne aflăm în această junglă minunată, unde nu contează cu ce ești îmbrăcat, cum sunt machiate fetele sau cum îți stă freza. Dacă tot sunt într-un astfel de mediu, am vrut să mă simt de-al naturii. Pentru cei care nu știu, când eram mic, eram un împătimit al plajelor de nudiști”, a spus Cristian.
După acest moment, dis-de-dimineață, băieții au plecat în junglă pentru a găsi lemne cu care să își construiască un adăpost. Aici, Marinescu a fost iar în centrul discuției.
„Zici că-s Tonciu!”, a spus el.
EDIȚIA INTEGRALĂ POATE FI URMĂRITĂ PE VOYO
CITEȘTE ȘI: