ß
Ioana Ginghină și Alexandru Papadopol au divorțat în urmă cu aproximativ șase ani, dar se pare că unele lucruri au rămas nerezolvate. Recent, invitată în cadrul emisiunii „La Măruță”, actrița a făcut mai multe dezvăluiri despre primii doi soți pe care i-a avut.
Gallery
Ioana Ginghină a divorțat de două ori, dar, în cele din urmă, și-a găsit liniștea în brațele actualului soț. Actrița a făcut o comparație între cei trei bărbați din viața ei și i-a caracterizat folosind doar câteva cuvinte.
Pe 14 februarie, Alexandru Papadopol a făcut cununia civilă. La doar câteva zile după aceea, a ajuns și în fața altarului, însă fiica lui și a Ioanei Ginghină nu a fost prezentă. Faptul că Alexandru Papadopol s-a însurat din nou, iar fosta lui soție și fiica lor au aflat din presă și de la colegii de teatru a stârnit o reacție dură din partea celor două.
Recent, invitată în cadrul emisiunii „La Măruță”, actrița a spus, scurt și la obiect, ce părere are despre cei doi soți pe care i-a avut. Aceasta a recunoscut că, uitându-se în urmă, își dă seama că primul soț „nu era de lăsat”, însă gusturile i s-au schimbat ulterior, caracterizându-l pe Alexandru Papadopol drept „băiat rău”.
Cu toate acestea, Ioana Ginghină a mărturisit că divorțul de tatăl fiicei sale a făcut-o să își regândească alegerile sentimentale, revenind la băieții buni: „Am avut primul soț OK, nu era de lăsat. Al doilea era băiat rău, mi-am dorit băiat rău. M-a făcut băiatul rău...Iar al treilea...am trecut iar la băiat cuminte. Mi-am învățat lecția. Mi-a luat 12 ani, dar gata”, a spus Ioana Ginghină.
În urmă cu mai mulți ani, în cadrul unui podcast, Ioana Ginghină a dezvăluit motivul divorțului dintre ei. Deși nimeni nu se aștepta ca cei doi să se despartă, actorii au decis să meargă pe drumuri separate.
Se pare că cel care a vrut ca relația să se încheie este chiar Alexandru Papadopol, deoarece și-ar fi dorit libertate. Ioana Ginghină a povestit ca acesta voia să fie liber și i-a îndeplinit această dorință, retrăgându-se din viața lui.
Sursa foto: Instagram